VIDEO: Watch Dogs - 101 Trailer

watch dogs.png
Watch Dogs se pomalu, ale jistě blíží ke svému vydání, jedna z nejočekávanějších her letošního roku nabírá stále větší obrátky a Ubisoft právě zveřejnil i další věci ohledně Watch Dogs. Video Vám představí například hackování, hlavní postavy zlé i dobré, multiplayer, mobilní podporu, řízení vozidel a indie hry.
Z každé kategorie, kterou jsme Vám vypsali že uvidíte, Vám Watch Dogs ukáže kraťoučkou ukázku. Například hackování, to už všichni dobře znáte, zkrátka můžete hacknout vše, co má něco společného se ctOS, což je operační systém propojený napříč celým městem Chicago. Další jsou hlavní postavy, některé jsou s Vámi některé proti Vám, většinu z nich už jste mohli vidět v minulých trailerech, takže už určitě někteří z Vás vědí, kdo je dobrý a kdo ne.

Následuje multiplayer, který ale nabídne pouze 8 lidí na serveru, no, čekali jsme minimálně 50 lidí ve městě, asi jsme to přepískli. Další je mobilní podpora, co že to je? Pokud máte tablet nebo chytrý telefon se systémem Android nebo iOS, můžete si zdarma stáhnout aplikaci z ofiko obchodů a ovládat (pomáhat si) těmi to přístroji přímo ve hře. Následuje řízení aut, krádeže, bouračky nebo spolupráce. Více už ve videu.
Watch Dogs vychází 27.5. 2014
14.05.2014 00:39:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one