VIDEO: Slon ve Far Cry 4 nebude jen dopravní prostředek, ale i oběť

farcry4.png
Jedna dobrá i špatná zpráva přichází přímo z Ubisoftu a jejich nového videa, která se zabývá právě zmiňovanými slony a dopravními prostředky. Běžná auta ve Far Cry 4 budou, nevyužijete je ale jako v třetím díle, od toho budou sloni, z kterých se ale může stát i obět, více v článku.
Slon je krásné zvíře, v dospělosti může vážit až 12 tun. Teď když se takový kolos rozeběhne proti Vám, tak to zkrátka není dobré a přesně to chce použít Ubisoft pro svůj Far Cry 4, který se bude odehrávat v Himalájích ve fiktivní lokaci Kyrat. 

Nové video odhaluje, že sloni budou jednou z nelepších dopravních prostředků a zároveň také velkou zbraní. Tvůrci z Ubisoftu tvrdí, že s autem už se nedostanete všude jako v minulých dílech. Teď tu od toho bude slon, který se v Kyratu objevuje často. Využít jej nebudete moct ale jen jako prostředek, ale i jako nebezpečnou zbraň. Může prorážet velké dřevěné překážky, dvěře nebo jej chudáka můžete podminovat C4 (která půjde upgradovat), nalepit jej na slona, střelit ho do zadku a on už skoro vše udělá za Vás, vy už jen dálkově odjistíte C4.

Více a vlastně vše na toto téma můžete vidět v následujícím videu.
Far Cry 4 vychází 18.11. 2014
29.06.2014 00:02:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one