VIDEO: Potoky a řeky už brzy v DAYZ

Středa - 17.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

DAYZ se pomalu, ale jistě chystá na přechod do BETA verze, dle slibů českého studia Bohemia Int. by k tomu mělo dojít do několika měsíců, a to včetně této novinky!
Nejnovější zprávy #DAYZ informují o nových vodách po mapě Chernarus. Do očekávaného updatu 0.63 tvůrci přidají spousty potoků a řek. A přesně tohle v DAYZ chybělo. Potoky a řeky se do sebe budou na několika místech vléval, dle dosavadních informací by neměly být kontaminované, měli bychom se znich tedy bez problémů napít. 

A proč se takové běžné věci dočkáme až po tolika letech? Bohemka to chtěla už dřív, nedovolovaly to však zastaralé technologie a engine. Navíc tvůrci dodávají, že pokud má jít o simulátor, mělo by být běžné, aby jsme seběhli kopce a našli tam potoky. 
1.jpg
Těchto malých potoků najdeme spousty, většinou se vlévají do jiných potůčků, ale klidně i řek, z takových soutoků si pak můžeme udělat i záchytný bod. Potoky jsou čisté a mělké, namočit bysme si tak měli snad jen boty. 
2.jpg
3.jpg
Ani řeky nebudou nějak moc hluboké, přesto vás namočí podstatně více, než potoky. Tyto "řeky" najdeme v hlavních údolích Chernarusu, všechny by měly mít své jméno a když půjdete podel proudu, dovedou vás do moře. Dayz.png
17.01.2018 15:57:38
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one