Red Dead Redemption 2.jpg
Čtvrtek - 31.10. 2019           Jakub Hergesell

Po Death Stranding a Need for Speed Heat se můžeme podívat na launch trailer westernovky od Rockstar Games, Red Dead Redemption 2, která už za týden vyjde pro PC.
The Witcher Series.jpg
Čtvrtek - 31.10. 2019           Jakub Hergesell

Tak jsme se konečně dočkali, po krátkém teaseru několika obrázků z natáčení tu máme konečně nový trailer siálového zaklínače, který připravuje Netflix. Co o seriálu řekl autor knich The Witcher?
Battlefield V.jpg
Středa - 30.10. 2019         Jakub Hergesell

Po plnohodnotném vydání Call of Duty: Modern Warfare si hráči opět neodpustili srovnat dva "konkurenty". COD a nejnovější díl Battlefield V z minulého roku. Jak vypadají, co jaká hra má lepší?
Vampire The Masquerade - Coteries of New York.jpg
Středa - 30.10. 2019           Jakub Hergesell

Vizuální novela Vampire: The Masquerade - Coteries of New York sice není žánrem, který osloví každého, přesto by se fanouškům této kategorie mohl líbit. Podívejte na první gameplay trailer.
Narcos Rise of the Cartels.jpg
Pondělí - 28.10. 2019           Jakub Hergesell

Narcos, hra inspirovaná úspěšným TV seriálem se ukazuje na dalších záběrech. Zahraniční IGN pro nás připravilo rovnou sedm minut gameplaye. Oznámen byl i datum vydání na Listopad.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Pátek - 18.10. 2019         Jakub Hergesell

Respawn ukázalo další gameplay, i tentokrát uvidíme spousty soubojů s nepřáteli. Jak si mladý padawan poradí třeba se strojem AT-ST? Využije své schopnosti? Podívejte na osm minut ze hry.
Red Dead Redemption 2.jpg
Pátek - 18.10. 2019           Jakub Hergesell

Konečně jsme se dočkali, Rockstar Games odpublikoval vůbec první gameplay trailer vylepšené PC verze, westernovky Red Dead Redemption 2. 
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Úterý - 8.10. 2019          Jakub Hergesell

Trošku předčasně, Activision právě vydalo launch trailer Call of Duty: Modern Warfare. Nechybí nové záběry, co však stále chybí, jsou HW nároky pro PC hráče. Tvůrci si dávají na čas.
Marvel's Avengers.jpg
Neděle - 6.10. 2019         Jakub Hergesell

Square Enix nám včera představili další hrdinku, kterou bude Ms. Marvel alias Kamala Khan, i tu můžeme vidět v nejnovějším traileru, který ukazuje doražení nepřátel nebo možnosti změny skinů.
Project Resistance.jpg
Neděle - 29.9. 2019           Jakub Hergesell

Nedavno představené Project Resistance od tvůrců Resident Evil se hráčům příliš nezamlouval a Capcom si to uvědomuje, přesto slibuje zábavu. Pojďme se tedy společně podívat na 10 minut ze hry.
The Last of Us 2.jpg
Čtvrtek - 26.9. 2019         Jakub Hergesell

Dlouho očekávaný thriller The Last of Us 2 má konečně svůj datum vydání, ten Sony PlayStation oznámilo už v pořadu State of Play + ukázalo trailer. Dnes tu však máme něco lepšího, 5-minutový gameplay.
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Středa - 25.9. 2019           Jakub Hergesell

State of Play mimo exkluzivní hry jako The Last of Us 2, Death Stranding nebo Medievil ukázalo i vůbec první gameplay trailer příběhové části Call of Duty: Modern Warfare + představení survival módu.BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one