Loading

Borderlands 3.jpg
Středa - 1.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Dlouho plánované odhalení akce Borderlands 3 je konečně tady. Gearbox Software dnes po 19:00 spustilo oficiální stream, kde ukázalo více než dvou hodinové gameplay záběry, vypadají skvěle.
Daymare 1998.jpg
Pátek - 19.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Daymare: 1998 jsme Vám představovali už v roce 2017, původně plánovaný remake pro Resident Evil dostal nakonec vlastní příběh a inspirace je na první pohled jasně viditelná. Ve článku teaser story trailer.
Chernobylite.jpg
Pátek - 19.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

O akčním survivalu Chernobylite od Farm 51 píšeme poměrně často, až dnes však můžeme vidět pořádné a dlouhé gameplay záběry. Tvůrci ukázali půl hodinu debutových záběrů.
Aliens Crucible.jpg
Středa - 17.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Před dlouhými 10 lety vznikala ve studiu Obsidian akční RPG hra Aliens: Crucible z pohledu třetí osoby, nikdy však nebyla dokončena. Proč a další informace včetně 18 minut gameplaye ve článku.
The Sinking City.jpg
Pondělí - 15.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Detektivní akce The Sinking City od tvůrců Sherlock Holmes se ukazuje ve čtvrt hodině nových gameplay záběrů. Tentokrát se podíváme na nadpřirozené postavy, strašidelné situace i střelbu.
Chernobylite.jpg
Pátek - 12.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Připravovaný survival Chernobylite od tvůrců Get Even se ukazuje v novém příběhovém traileru a spouští kampaň na KickStarteru, kde se pokusí vybrat 100.000$ na další vývoj hry. Více ve článku.
Negative Atmosphere.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Když slyšíme "duchovní nástupce Dead Space", zajímá nás každý detail! Taková, kvalitní hra tu prostě chybí, a Negative Atmosphere by ji mohlo nahradit, podívejte na 4 minuty gameplay záběrů.
Witchfire.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Skoro po dvou letech od oznámení můžeme vidět nové gameplay záběry z očekávané fantasy hry Witchfire od tvůrců The Vanishing of Ethan Carter, vypadají úžasně!
Trine 4.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Studio Frozenbyte ve spolupráci se zahraničním IGN ukázaly vůbec první gameplay záběry plošinovky Trine 4, které se chce vrátit zpět ke kořenům své série. Napraví si reputaci po trojce? Mrkněte na to.
Devils Hunt.jpg
Neděle - 7.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Vydavatelská společnost 1C Company se podívala na výstavu PAX EAST 2019, kde ukázala několik nových minut z akce Devil's Hunt. Podívejte na nových téměř 20 minut ze hry. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one