Velká chyba Rockstaru neumožňuje nainstalovat GTA V na Windows

gta v.jpg
Tolik let, tolik odkladů a Rockstar udělá tak banální a školáckou chybu, že to se jen tak nevidí. Máte originální Grand Theft Auto: V a nejde Vám ani za boha nainstalovat úvodní 5 GB update? Tak si pozorně přečtěte pokračování článku, není to Vaše chyba, ale Rockstaru. 
Bez pochyb jde o nejočekávanější hru za poslední pár let. Toho si byl Rockstar vědom a tak udělal několik měsíčních odkladů PC verze, prý aby doladili i ty nejmenší chyby. No, jedna zásadní se jim však nepovedla. Tisíce hráčů hlásí na podpoře Rockstaru a Steamu, že jim ani za boha nejde nainstalovat úvodní několika gigabitový update. A čím že to je? Máte prostě špatné jméno v přihlašovacím účtě ve Vašem Windows - ano, čtete dobře, nikoliv na Steamu ani na Rockstaru, ale přímo ve Windows. 

Pokud máte v přihlašovacím jméně do Windows háčky, čárky nebo jiné znaky, GTA V je zkrátka nepřečte a vyhodí Vám chybu "Code 1". Aby jste této chybě předešli, musíte si přejmenovat účet, pokud ani to nepůjde, zkrátka jste nuceni si vytvořit nový, z čehož asi budete opravdu nadšení.

Rockstar již infomuje, že pracuje na opravě, dle všeho nebude trvat dlouho.14.04.2015 11:50:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one