Ve Watch Dogs si letadlem nezalétáme

w1.png
Na vývojáře velkých AAA her jsou kladeny denně nějaké otázky. Těmi se například Watch Dogs velmi rádo baví a ukazuje svůj velký svět v Chicagu a jeho možností. Ted, když se herní magazíny ptali na možnosti dopravy, odhalila se informace o tom, že letadla nebudou.


Videa a informace z #Watch Dogs jsou vždy vydařená a každý hráč se těší až vyjdou další a další věci. Tentokrát na vývojáře padla otázka, zdali bude možné vzít si letadlo, například jako v #Grand Theft Auto V, na to se moc dobře neodpovídalo.

Podle offiiciálních slov se letadel nedočkáme. Na druhou stranu k čemu by nám byla letadla, když se vše odehrává ve městě Chicago. Vývojáři hned dodali, že vzít si ale budem moct vše, co uvidíme kolem, všechna auta, motorky a lodě, prozkoumat prý budem moct město do velkých detailů + prý budem moct jet i za město, kde budou další části mapy.

A co na to říkáte vy? Je škoda, že zde letadla nebudou? Osobně se velmi začínám bát, aby ten otevřený svět za něco stál. Ve videu jsou všude obchody se všim všudy, ale půjde si vůbec něco koupit?

#Watch Dogs vychází 22.11. 2013
13.08.2013 16:03:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one