Valve s revolučním Hardwarem

valve.png
Steam a Valve jde stále výš a výš. Před několika dny zprovoznili novou sekci, kde můžete kupovat a stahovat programy. Hned po té udělali herní centrum, teď ale přichází revoluce.


Kdo to býval řekl, že právě VALVE přijde s vlastní konzolí. Ano, to že potvrdili vývoj vlastního Hardwaru, tedy nějakého herního prostředí ještě neznamenalo, že to bude konkurent Xboxu nebo Playstationu. Bude to něco mnohem víc.

Stále si říkáte a koukáte například na Battlefield 3, Hitman Absolution a další hry, že mají skvělou grafiku? Už Vás také možná napadlo, jde vůbec takový grafika vylepšit ještě a kdy by to například bylo? Máme asi teď už jasnou odpověď. 

I když VALVE samo nic officiálně nepotvrdilo, tak velmi důvěryhodný zdroj (New York Times) napsal článek, kde to vypadá že moc dobře vědí o čem píší. 

Podle NYT Valve vytváří projekt, který lze nazvat jako REVOLUCE! Protože tohle je síla. Valve nám nabídne takový hardware, kde budeme hrát hry v realném prostředí s reálnými hráči a všim možnym. Umožní nám to brýle, díky kterým uvidíme skutečnou virtuální realitu. Podle analytiků je to velký krok v před a prý se nám to Valve plánuje oznámit. Co je ovšem na tomto nejlepší? Hry a konzole, nebo zatím spekulativně pojmenovaný jako Steam Box bude za velmi dobrou cenu, proč? Protože jej nebudeme muset kupovat a tyto hry ať jsou jak-koliv náročné budeme hrát přes Internet na Boxech od Steamu. V čem vlastně ušetříme? Nemusíme si kupovat Steam Box ani nové grafiky, procesory, ramky a další, protože to za nás udělají borci ve Valve.

Co říkáte na tuto skvělou zprávu? Je to ovšem velký krok vpřed.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8432"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hmmm tak na to jsem zvědavej.
Jsem na to hodně zvědavej.
13.09.2012 21:26:39
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one