Valve pracuje na třech plnohodnotných VR hrách

Valve.png
Není to ani měsíc, co samotný a mocný Gabe Newell odpovídal na otázky hráčů prostřednictvím Redditu (AMA), kde zkusil zodpovědět všechny otázky. Mezi všemi jeho odpovědi se našlo pár těch hodně zajímavých, například, že Valve pracuje na několika hrách, jsou to právě tyhle pro VR?
Pamatujete ještě na AMA, kde Gabe Newell, zakladatel Valve či Steamu odpovídal na otázky hráčů a novinářů? Prozradil tam, že Valve pravuje hned na několika singleplayerových hrách, co už ale asi zapomněl říct, je, že pravděpodobně půjde o VR tituly. Prozradil to až nyní pro zahraniční Eurogamer. Prý půjde o tři plnohodnotné VR tituly, jelikož jde o Gabena, počítáme s exkluzivitou pro HTC: Vive. Dle jeho slov nepůjde o nějaké menší hry, ale o pořádnou dávku zábavy.

Prozradil také, že s VR se vývojáři učí na Half-Life 2 a Team Fortress 2. Uvidíme, sčím nakonec Valve přijde, doufejme ale, že to bude brzy a že nepůjde o pouze VR tituly, myslím, že už dlouhé roky čekáme na klasickou singleplayerovku.11.02.2017 11:58:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one