V průběhu roku 2013 vyjde Dark Souls 2

mll.png
Svět publikuje nové herní události a mezi ně patří i RPG titul Dark Souls. Bylo oznámeno, že vyjde druhý díl této celkem brutální hry. Máme nějaké první informace o hře a dokonce se sehnal i trailer ze zimního festivalu.


Dark Souls 2 vyjde v průběhu roku 2013, spekuluje se o Q2 2013. Přesně před týdnem totiž přišla velmi nečekaná zpráva, která potěšila ne jednoho hráče. Hned ze začátku bylo řečeno, že vyjde na Xbox, Playstation a samozřejmě PC. 

Hru vytváří stejná společnost jako první díl, takže by měli být zachovné všechny herní prvky, na které jsme zvyklí. K týmu se dokonce přidali i tvůrci hry Monster Hunter.

Hra by měla nabídnout z cela nový příběh, který nebude navazovat na první díl. Nebude dokonce ani stejný hlavní hrdina a prostředí, zkrátka se podíváme do nových lokalit, které budem postupem hry objevovat - k dispozici bude i co-op, kde nám budou moci pomoct i kamarádi nebo jiní lidé. Ve dvou se to přece vždycky lépe táhne.

Nyní máme zcela nové zprávy o tom, že se nejmenovanému redaktorskému týmu podařilo zhlédnout vývojářské DEMO o délce 10. minut. První, co tým překvapilo je prý pokrok po grafické stránce, která je prý zřetelná na první pohled. S jistotou mohou říci, že se hra podobá realitě, půjde tedy o next-gen a očekávat tak hru můžeme až na konci roku 2013? To teď už spekulujeme, každopádně prý přijdou brzy další zprávy.

Děj se bude samozřejmě odehrávat hlavně kolem naší hlavní postavy. Ta bude prokletá a celé dobrodružství se odehrává hlavně kolem léku pro nás. 

Ten, kdo měl možnost zkusit první díl ví, že hra není žádná slabá mlátička, zde můžeme titul pojmenovat jako hard core, to se prý zachová i v druhém díle, který nám nabídne mnohem lepší animace postav, zabíjení a celkově lepší hratelnost.

Hra je v tuto chvíli hotova z 25 %, což je krásné. Pracuje na ni jednou tak velký tým, co na předchozím díle. Hra prý bude obsahovat i jakési vozidla, zatím se neví jak přesně by vše mělo fungovat nebo vypadat, spekuluje se ale pouze o rychlém cestování.

20.12.2012 11:29:42
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one