Sledujte 90 minut z Baldur's Gate 3

Podívejte na první debutové záběry z očekávané RPG hry Baldur's Gate 3.


Autor: Jakub Hergesell

Upravili jsme katalog her. Zahrnuje více informací než dříve

SPITE.png
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Dámy a pánové, chtěli bychom Vám představit nový katalog her, který budeme aktualizovat od roku 2020. Letošní rok ještě dojedem se starým. Co nový katalog nabídne a jaké má výhody?
Už dlouho jsme přemýšleli, jak upravit katalog her tak, aby zahrnoval základní informace o hře, ne jen datum vydání a platformy. Když jsme se na náš web podívali opravdu detailně, napadlo nás, proč nespojíme rovnou tři naše katalogy. Tedy, katalog her, katalog HW požadavků a katalog ohodnocených her (žebříčky).

Takhle jsme zbytečně pracovali na třech katalozích, pro fanoušky našeho webu jsou to zbytečně další rozkliky stránek a vše je tak chaoticky rozkouskované. Rozhodli jsme se tedy pro zcela nový katalog, nejde samozřejmě o revoluční záležitost, jen usnadnění jak naší práce, tak prohlížení webu našemi návštěvníky.

Nový katalog her od roku 2020 bude zahrnovat všechny zmíněné informace. Vlevo uvidíte ohodnocení hry (samozřejmě až po vydání), čímž se zbavíme zbytečné části webu a to sekce žebříčky. Katalog zahrnuje samozřejmě také informace o platformách u dané hry a datum vydání, nechybí ale ani dvě nové ikonky. Jedna, zda už známe HW požadavky (především záležitost PC hráčů) a zda obsahuje českou lokalizaci. Náhled, jak to bude vypadat níže.
0.0 The Last of Us 2

Datum vydání: 21.2. 2020   |   Platformy: PS4                                  
Obsahuje CZ titulky
Vlevo můžete vidět ještě neohodnocenou hru. Rozklikem na název hry se dostanete mezi námi napsané články. Šedá ikona HW vpravo neni aktivní, tzn. neznáme HW požadavky (což u TLOU2 zrovna ani není potřeba). Barevná česká vlajka už je jasná, hra obsahuje českou lokalizaci. 

Ještě se pojďme podívat na hru, která už vyšla a neobsahuje CZ lok., ale známe požadavky i hodnocení.
8.5 The Outer Worlds

Datum vydání: 25.10. 2019   |   Platformy: PC/PS4/XONE             
Doufáme, že se Vám novinka bude líbit, pokud se chcete podívat na aktuální katalog her 2020, přejděte zde.19.11.2019 07:08:07
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one