Unikly informace o Mafia 4?

MAFIA 4.jpg
Úterý - 12.11. 2019            Jakub Hergesell

Několik na sobě nezávislých zdrojů přineslo zajímavé spekulace ohledně pokračování série MAFIA. Už nějakou dobu se mluví o přípravách čtvrtého dílu a nově také o remasteru dvojky.
Že by studio Hangar 13 mělo pracovat na nové Mafii, o tom už jsme několikrát psali. Nicméně se nedavno objevily zprávy, že tvůrci nepovedené a negativně ohodnocené Mafia 3 pracují i na jiné open-world hře. Každopádně, nyní se objevily hned tři zdroje, které své informace vypsali na Reddit.

Na čtvrtém díle se údajně začalo pracovat hned po vydání posledního DLC k Mafia 3. V té době se dočkala fáze prototypu, tvůrcům se ale nelíbil a tak byl projekt stopnut a ukončen. Na řadu tak přišel nový projekt, o tom jsme psali před zhruba dvěma lety, i tentokrát mělo jít o hru s otevřeným světěm. Ani ta ale nebyla dost ambiciózní a vývoj byl ukončen. 

Na řadu opět přišly prototypy MAFIA 4. Tentokrát však údajně velmi kvalitní a inovativní. Hra dostala zelenou a mají na ní pracovat všechna dostupná studia Hangar 13 kromě té z České Republiky. Co leakeři o nové Mafii tvrdí?

Příběh MAFIA 4 se má odehrávat v roce 1970 ve Vegas. Dočkat bychom se měli nového protagonisty, zlaté éry mafiánů, obřího otevřeného světa, budování impéria, spousty nových možností a masivně přepracovaného enginu, který poháněl dvojku a trojku. Podle jednoho ze zdrojů bychom měli mít možnost zakoupit rozpadlou budovu, zreakonstuovat ji a provozovat kasíno, které by nám vydělávalo. 

MAFIA 4 by měla být oznámena příští rok s datem vydání 2021.
Mimo tohle všechno se má připravovat také remaster druhého dílu, co je na tom pravdy bychom se měli dozvědět ještě před oznámením čtvrtého dílu.12.11.2019 18:48:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one