Unikají první velké informace a obrázky z Assassin's Creed: V

Paris.png
To, že se letos dočkáme dalšího dílu Assassin's Creed nám již před několika týdny potvrdil Ubisoft. Teď ale unikají první obrázky ze hry, které potvrzují, že Assassin's Creed: V bude ve Francii, konkrétně se určitě podíváme do Paříže v 18. století. Letos prý vyjdou dokonce dva díly AC.
Podle uniklých informací se vžijeme do Assassína ve Francii, na obrázku totiž můžeme vidět slavné památky nebo řeku z Paříže. Tenhle parádní kousek se podařil ulovit serveru Kotaku

Podle uniklého loga by se nový díl měl jmenovat Unity, ovšem může jít pouze o název projektu nového Assassina. Assassin's Creed: V nabídne mnohem lepší stealth schopnosti, doufejme, že pro krytí a pokrčení již nebudeme muset využívat pouze okolí jako jsou křoví a další. Měl by být navržen přímo pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. 

Letos by podle spekulací měly vyjít hned dva díly Assassin's Creed, jeden Unity pro PC, PS4 a Xbox One a druhý Comet pro PS3 a X360 a možná PC. Teď už jen čekat na oficiální vyjádření Ubisoftu a potom už se jen těšit na vydání, které by mohlo být stejně jako vždy koncem roku.
#Assassin's Creed: V vychází v Listopadu 2014.
2.jpg
1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
20.03.2014 08:07:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one