Unikají nové informace o konzoli PlayStation 4.5

PS4.png
O nově připravované konzoli, údajně o PlayStation 4 slyšíme poměrně často. Více hw deníků a jiných společností už potvrdily, že Sony něco opravdu plánují. Na internet nově unikly informace, které prozradily, jaký procesor, grafickou kartu nebo RAMek bude nová PS4.5 mít.
V polovině minulého měsíce (březen 2016) jsme po prvé slyšeli o udajně nové konzoli PlayStation 4, která by měla být vylepšena o nový hardware, pojmenovat by ji Sony mělo PlayStation 4.5 či PlayStation 4K. Jak se ale ukazuje stále častěji, nejrůzněji zameřené, největší stránky s hardwarem potvrzují existenci #PlayStation 4.5

Před několika hodinami na internet unikla zajímavá informace, která jasně tvrdí, že PlayStation 4.5  bude podporovat hry ve 4K rozlišení, ne ale všechny, očekávejte spíše menší indie hry. Aby jste si vychtunaly hry ve 4K, je logické, že se musí změnit (upgradovat) také hardware, jako procesor a grafická karta. Tato informace právě unikla na net, procesor by měl být jednou tak silnější, pohánět by nově měl 8-jádrový procesor Jaguar s 2,6 Ghz. Nová grafická karta od AMD bude také jednou tak silnější. RAM se také zvedly, ale pouze o cca 512 MB. 

Každopádně se na stránkách GiantBomb píše, že můžem očekávat více her ve full HD (ani PS4 nemá všechny hry ve FULL HD), více her s 60FPS ale hlavně, lepší grafiký kabátek. Dozvíme se tam také to, že hry z PS4 do PS4.5 budou samozřejmě kompatibilní.

Konzole PlayStation 4.5 by měla jít do prodeje až v roce 2017. 20.04.2016 12:13:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one