UK Automaton oznamují battle-royal hru Project X

Project X.png
Bylo jisté, že se spousty společností ať už těch velkých, tak těch malých, pokusí vytvořit nové battle-royal hry. Jednou z takových her má být Project X od studia Uk Automaton,ti slibují mnohem propracovanější zábavu než je úspěšný Playerunknown's Battlegrounds.
Pokud si studio Bluehole (tvůrci #PUBG) říkali, že nemají konkurenci, tak by právě měli zbystřit, ve Velké Británii totiž vzniká nová battle-royal hra #Project X, která slibuje mnohem propracovanější herní mechaniky, o které se postará cloudové řešení, hra by tak neměla mít žádné problémy, vše totiž zařídí speciálně nasměrované servery. 

Project X má nabídnout dynamicky měnící se počasí, destrukci, obří 12x12km svět pro až 400 hráčů na jedné mapě (PUBG - 8x8km pro 100 hráčů). Svět by měl být co se týče grafické stránky krásný a propracovaný do detailů, fungovat by měla i pokročilá fyzika, která se postará o třeba stopy v blátě (můžeme stopovat hráče) nebo krvavé stopy od postřelených hráčů. Potkat by jsme měli divokou zvěř a podobně.

Project X se plánuje na konec roku 2018.
1.jpg
3.jpg
2.jpg19.09.2017 16:27:39
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one