Ubisoft představil hlavní postavy Far Cry 5

Far Cry 5.jpg
Důležitou součástí každého příběhu jsou naši spojenci, o to více nás to musí bavit, když o nich tak trochu víme. Ubisoft právě trošku okrajově představil hned tři naše parťáky, kteří nám budou pomáhat v tomto krutém světě. Na představení hlavní postavy si ale ještě počkáme.
Tento šílený svět v Montaně nebude procházka růžovým sadem, hlavní záporák Joseph má pod palcem celý fanatický region a tak budeme potřebovat lidi, kteří nám pomohou.

Mezi hlavní postavy a zároveň naše parťáky patří mladá Mary May, která vlastnila salon, který si však přivlastnil kult, ona se chce mstít a jak můžeme vidět ve videu, vytvoří nám například molotovy koktejly. Je hodně naštvaná a touží po pomstě, a když se ženský smtěj, tak to stojí za to.

Druhý kolegou je Nick Rye, mladý muž s letadélkem, které si obšancoval zbraněmi, dříve sice zklamal otce tím, že nešel do armády, teď však bude mít dost prostoru na to, udělat správnou věc. Osobně tak trochu doufám, že si jeho letadélko budeme moct kdykoliv vypůjčit.

Třetí parťák bude ten nejdůležitější, jmenuje se Jerome Jeffries a právě jemu patřil kostel, který můžete vidět níže v traileru. Kostel mu kult kdysi vzal a ještě jej nechali v lese zemřít, on to však přežil a stejně jako Mary si chce vzít zpět co mu patří a vyřešit problémy s touto sektou. Jeho kostel nyní chátrá.

Co se týče hlavní postavy, my jsme policista, na více informací si ale ještě musíme počkat. Údajně by jsme si ze začátku měli vytvořit podobu hlavní postavy, a to jak rasu, tak možnost muž nebo žena. Více informací se dočkáme už na E3 2017, 12.6.20.06.2017 15:01:34
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one