Ubisoft právě vykupuje 10% svých akcií od Vivendi

Ubisoft.png
Už párkrát jsme Vám psali o celkem velkém problému s kterým se potkal gigant Ubisoft, už roky je totiž vykupuje společnost Vivendi, která vlastní akcie v hodnotách miliónů dolarů. Vivendi již vlastní více než 25% Ubisoftu a to se samozřejmě Francouzskému vydavateli nelíbí.
Vedení Ubisoftu neprožívá dobré roky, když samozřejmě nepočítáme obrovské prodeje her. Ubisoft řeší už roky problém, který se neustále zvětšuje. Mluvíme, už po několikáte o problému spojeným s Francouzskou společností Vivendi, která odkupuje akcie Ubisoftu, v tyto chvíle vlastní více než 25% Ubisoftu, jak říká šéf Ubi, 30% by už bylo kritických, je na čase tenhle problém vyřešit.

Teď, po letech to vypadá, že by vše mohlo klapnout, Ubisoft se totiž pokouší už měsíce vykupovat vlastní akcie od Vivendi, chce se stát nezávislou společností, šéf Guillemot tvrdí, že právě vyřizuje odkup až 10% svých akcií právě od Vivendi, což by v Ubisoftu vzhledem k situaci byla ta nejlepší zpráva za poslední roky. Vše by se prý mělo vyřešit ještě během tohoto měsíce, my Ubisoftu držíme palce.07.10.2017 21:13:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one