Ubisoft brzy oznámí novou AVATAR hru od tvůrců The Division

AVATAR.png
S velkým překvapením nyní dorazil oficiálně sám Ubisoft, který prozradil, že se již brzy dočkáme oznámení jejich nové hry ze světa AVATAR, přesněji, světa Pandora. Na hře pracuje studio, které vytvořilo parádní The Division. Hra dokonce poběží na stejném enginu Snowdrop.
Ubisoft se během včerejška rozhodl informovat o svých plánech, v těch bylo samotné #The Division, které dostalo trial, do kterého se můžete všichni zapojit. Hra Vás pustí na maximálně 6. level, popřípadě na 6 hodin hraní. Ihned po této zprávě ale přišlo něco, co absolutně nikdo nečekal.

Ubsioft ve spolupráci se svým studiem Massive oznámili práce na #AVATAR hře, která poběží na novém Snowdrop enginu, který pohání například The Division a další budoucí hry od Ubi. Do jiý druhé herní adaptace AVATARU se zapojí dokonce sám velký reřisér, James Cameron, která právě připravuje až 4 filmové díly ze světa AVATARa. Doufejme, že se Ubi poučilo z prvního dílu, který byl zkrátka nedotažený, potencial však měl obrovský. 

Hra by mohla být představena na E3 2017, samotné vydání by mohlo dorazit společně s filmem, tedy bohužel až na konci roku 2018.
avatar game 2017.jpg01.03.2017 09:15:33
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one