Tvůrcům PUBG se nelíbí Fortnite: Battle-royale

Bez názvu.png
Tvůrci veleúspěšného Playerunknown's Battlegrounds, kterého se jen ta pár měsíců prodalo více než 10 miliónů kopií, si stěžují na Battle-royale mód čerstvě vydaného Fortnite, který prý okopíroval prakticky všechno z PUBG, co jen bylo možné. Zakročí Bluehole soudně?
Bluehole studio, tvůrci #PLAYERUKNOWN'S BATTLEGROUNDS, stojící za asi nejúspěšnější battle-royal hrou řeší první větší problém, tím je free-to-play hra od Epic Games, #Fortnite, která nenabídne pouze survival se zombie, ale také battle-royal, který prý totálně okopírovali, což se tvůrcům PUBG vůbec nelíbí a vypadá to, že problém plánují řešit více, než jen přes sociální sítě. 

Možná si řeknete, battle-royal může mít jakákoliv hra, ale okopírovat 80% hry, to už chce kuráž, tvůrci Fortnite jasně ukazují, že PUBG se jim líbí, protože opravdu hodně připomíná Battlegounds. Jak celý konflikt bude pokračovat, to teprve uvidíme, každopádně PUBG využívá Unreal Engine 4, což dělá s tvůrci Fortnite partnery. 

Ptáte se na náš názor? Fortnite si 100% zvalo velkou inspiraci z PUBG, že by šlo ale o velkého konkurenta, to asi ne, Fortnite je naprosto arkádová nedůležitá záležitost.23.09.2017 00:36:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one