Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Tvůrci veleúspěšného Counter Strike 1.6 odhalují novou střílečku

tactical.png
Už jsou to 4 roky, co výrobce jedné z nejúspěšněších her Counter-Strike představil svou novou hru Tactical Intervention. My Vám dnes ukážeme o co se jedná a máme dokonce datum finálního data vydání. Podívejte se s námi na detaily hry.


Není snad nikdo, kdo by o Counter Strike neslyšel nebo jej ani nezkusil. Je to zkrátka jedna z her, která se už navždy zapsala mezi ty největší TOP hry světa. Do dnes se prodává tisíce kusů, hrajou se e-turnaje o velké peníze v profesionálním podání a to už je 13 let od vydání. 

Teď, od roku 2009, kdy po prvé výrobce představil novou hru se můžeme podívat na gameplay a několik screenů, dnes už konečně známe i datum vydání a nebudeme čekat dlouho, čeká nás i BETA verze. 

Asi by každý čekal kopii Counter Striku, když je tak úspěšný a možná s vylepšenou grafikou. No, uplně kopie to nebude, k dispozici bude vylepšování zbraní, lepší grafika, možnost jezdit po dálnici s auty a zárověň z něj i střílet.

Prvky jsou zachovány z Counter Strike, to samý střelba. Hra rozhodně nepatří mezi AAA hry, ovšem může to být skvělá odreagovačka. 

Hra samozřejmě sama o sobě bude lepší než samotná stará hra Counter Strike 1.6. Graficky na tom nebude vůbec špatně, budeme jezdit v autech, mít bojové psy nebo velké mapy, které nakonec stejně skončí oblibou jako de_dust 2 nebo de_inferno.

BETA a finální vydání


Tactical Intervention nabídne i uzavřenou BETA verzi, která proběhne už 4. - 8.3. 2013. Kde vzít klíče zatím není jasné, na officiální stránce se nic nepíše. Po té následuje otevřená BETA verze, kterou může hrát každý z Vás, začíná už 14.3. 2013. Nakonec vydání plné a finální hry je plánováno na 28.3. 2013.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
04.03.2013 08:40:26
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one