Tvůrci Arma 3 oznamují adventuru Ylands

Ylands.png
České studio Bohemia Interactive přišlo bez jakého koliv upozornění s úplně novou značkou. Možná by jste čekali Armu 4 nebo Take On, jde ale o zcela něco nového. Představujeme Vám sandboxovou hru Ylands, kde se vžijete do otevřeného, kresleného světa.
Popravdě by jsme spíše čekali na dlouhé oznámení přechodu beta verze survivalu #DAYZ. Bohužel, to se nekoná. Byla oznámena nová značka Ylands. V té se podíváte do jak online, tak offline otevřeného světa, který můžete dle libosti měnit a různě editovat. Na výběr bude hned 5 různých světů. 

V těch na Vás čeká spousty zábavy a dobrodružství, pozor si však musíme dát také na predátory, kteří nám život budou trochu stěžovat. Co nás ve světě Ylands čeká se můžete podívat v prvním videu, které ukáže jak světy, zbraně tak spoluobčany.

Ylands je v tyto chvíle v alpha verzi, kterou už si ale můžete pořídit. Early Access zakoupíte za 279 KČ, později samozřejmě budete dostávat doplňky zdarma, včetně finálního vydání. Co ale čeští vývojáři ještě s hrou plánují? Chtějí přidat auta, letadla nebo rozvod elektřiny.

Ylands běží na Unity engine a ačkoliv to vypadá, že je vcelku nenáročná a jednoduchá, tak je to omyl. Aby jste splnili doporučené požadavky, musíte mít alespoň 8 GB RAM, i5 procesor nebo GTX 760.12.11.2015 20:15:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one