TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy

Tvůrci Alan Wake pracují na 4 projektech

Remedy.jpg
Středa - 14.8. 2019           Jakub Hergesell

Studio Remedy, malé a nenápadné, přesto velmi kvalitní. Má za sebou hned několik úspěšných her a díky nové finanční tiskovce jsme se dozvěděli o dalších připravovaných projektech.
Remedy nám v minulosti připravilo úžasné hry jako Max Payne 2, Alan Wake nebo Quantum Break. Na čem ale pracují v současnosti? Velká část fanoušků by ráda viděla pokračování spisovatele Alana Wakea. Na tom se ale nepracuje, proč, to až na konci článku. 

Remedy aktuálně pracuje na čytřech projektech. Finanční tisková zpráva mluví o spolupráci na singleplayerové části Crossfire X což víme od oznámení z E3 2019. Další hrou je blížící se akční hra Control, připomínající Quantum Break a neoznámený multiplayerový titul označený jako Vinguard. Čtvrtý projekt je prozatím tajný, co je ale jisté, nejde o Alan Wake 2.

Ptáte se, proč se na pokračování Alana nepracuje? Dlouhá léta to nebylo možné, značka Alan Wake patřila od vydání prvního dílu (2010) Microsoftu, ten ji však Remedy teprve nedavno vrátil. I tak si ale na pokračování nějakou dobu počkáme. Tvůrci tvrdí, že na Alana jsou potřeba hodně vysoké finance, které aktuálně nejsou. Hráči jsou dle jejich slov náročnější a vývoj dvojky bude náročný a dlouhý. Přesto se netají svou láskou k této hře.

Pokud Vám stejně, jako nám Alan Wake chybí, těšit se můžete na TV seriál, na kterém Remedy spolupracuje. 14.08.2019 12:53:29
Administrator
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one