Tvůrce DAYZ představuje novou hru Stationeers

Stationeers.jpg
Dean Hall, představitel a autor módu a hry DAYZ už na svých projektech nějakou dobu nepracuje. Hru se rozhodl předat českým vývojářům Bohemia Interactive a založit si vlastní herní studio. Tomu se však nedaří. Další jeho hra ve vývoji skončila v koši. Povede se alespoň Stationeers?
Autor parádního módu a hry #DAYZ, která je už téměř 4 roky v alpha verzi v early access ponechal vše českému studiu Bohemia Interactive a založil si vlastní herní studio RocketWerz. Nabral přibližně 4 desítky vývojářů, s kterými plánoval hned několik her. Jednou z nich byla VR hra Out of Ammo, která vyšla v září mulého roku pro Oculus Rift a HTC Vive. Hru si lidé na základě recenzí pochvalují.

Další hry už ale musel zrušit, prý si vzali až moc velké sousta, na které prostě nemají. A tak nyní oznamují #Stationeers, jde o vesmírnou MMO, které si Dean už dávno přál. Zatím bohužel neupřesnil o co přesně jde, každopádně na hře pracuje pouze 6 lidí. Není tak dobré od hry očekávat zázraky. Zbytek týmu pracuje na hardcore hře, kterou zatím nechtějí ukázat.
2.jpg
1.jpg
4.jpg
3.jpg31.03.2017 14:00:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one