Tvorba světa stejně jako v Minecraft, ovšem bez kostek - Realtime, to je nový projekt

mc2.png
Všichni stoprocentně znáte mega Indie hru Minecraft. Prodalo se jí desítky milionů kusů. Ti co si ji nekoupili měli jedinou výhradu. Většině vadilo příliš mnoho kostek. Je hezké vytvořit si krajinu, svůj svět, ale jen trošku uhladit prosím? Teď přichází něco jako Minecraft HIGH RESULTS.


I já patřím mezi ty, co si Minecraft nekoupili právě kvůli málo možnostem. Je hezké si postavit svět z kostek, ovšem někdy by se hodilo něco zakulatit, co říkáte? Myslím, že pravý fandy Minecraft nepřesvědčíme, ovšem zbytek by jsem mohl. 

Jedno nezávislé stuido nyní tvoří hru na stejném principu jako je právě Minecraft. Ovšem s rozdílem, že jde o real-time strategii. Přídávání bloků je stejné jako Minecraftu s jedním rozdílem, po sestavení například kopce lze kostky upravit, zakulatit či různě tvarovat. Lze tak vytvořit realné prostředí. 

Jediné co se v tuto chvíli ví, že se projekt jmenuje Procedural World a jako ukázku hned nahrál video, kde tvorbu světa ukazuje. Tak do toho a nezapomeňte napsat komentář, co si o tom myslíte, rozhodně by se strategie mohla chytit!
.25.01.2013 14:25:30
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one