Titanfall spustil registrace do BETA verze

Titanfall.png
Ke konci ledna jsme Vás informovali, že EA unikla informace o blížící se BETA verzi pro Titanfall na Xbox One a na PC. To se nyní potvrdilo, když oficiální stránka Titanfall nabízí registrace do jejich multiplayrové střílečky, informace jak na to už nyní v článku.
BETA verze Titanfallu začíná už 14.2. 2014 na Sv. Valentýna, jak říká EA. Už i samotná beta verze nabídne 3 různé módy. BETA nebude tvrat dlouho, tak nezahálejte a jděte do toho co nejdříve.

Test začíná 14. Února jak pro PC, tak konzoli Xbox One. Třetí oznámená platforma Xbox 360 se bety nedočká, finálně vyjde i o něco později. Pro zapojení do testu beta verze nemusíte udělat nic až na prostou a rychlou registraci na oficiálních stránkách hry. 

Tam už si sami vyberete Vaši platformu a vyplníte kraťoučký formulář. Potom už jen můžete doufat, že Vás EA vyberou, protože se nejdená o otevřenou BETA verzi, takže se tam ve finále dostat vůbec nemusíte. Každopádně za zkoušku to stojí a my přihlášku poslali ihned po spuštění. Email o Vaší situaci ohledně testu by Vám měl přijít do 24. hodin.

Pro jistotu udělejte kontrolu minimálních požadavků pro hru.

#Titanfall vychází 11.3. 2014 pro PC, XO a později X360. (V budoucnu možná i PS4).
12.02.2014 08:55:52
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one