The Elder Scrolls: Online nabídne titul "Císař", ale nebude napořád

teso.png
Bethesda prozradila další informace ohledně připravovaného MMORPG The Elder Scrolls: Online, který je v úzce uzavřené testovací verzi. Dozvěděli jsme se, že v PvP budeme moct získat titul "císař", bude to velký boj o tuto cenu a pozor, nezůstane Vám napořád.
Tento velmi cenný titul lze vybojovat jen prostřednictvím PvP, který bude v #The Elder Scrolls: Online samozřejmě velmi důležitý. Za vše co v boji uděláte, budete odměňováni body, jako například v úspěšném zabíjení nebo pomoci spoluhráčům v alianci. To ale samozřejmě nebude stačit, aby jste dosáhli velkého postu v online světě Elder Scrolls, budete muset sesazovat jeden hrad po druhém, kdo nakonci bude míct nejvíce bodů, dostane vládu a titul "CÍSAŘ". 

Titul ale nebude jen tak pro schválu a ukázku hráčům, jak jste dobří, společně s titulem dostanete i schopnosti, které jiní hráči nemají. Titul císaře Vám ale dlouho nezůstane, ať se budete snažit jak chcete, stejně o něj přijdete, ovšem dobrá zpráva je, že schopnosti, které jste za titul dostaly Vám nezmizí, jen nebudou tak silné jako za Vaší vlády císaře nebo císařovny.

#The Elder Scrolls: Online vychází 4.4. 2014 pro PC, PS4 a OX. Ovšem pozor, hra vyžaduje měsíční poplatky - cca 300 Kč.
06.01.2014 15:52:33
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one