Tento týden EA oznámí NHL 16 a nové Need for Speed

NHL 16.png
Tento týden bude nejspíše patřit gigantovi Eletronic Arts, který oznámí dva nové díly do dlouhé herní série NHL a Need for Speed. Od NHL 16 asi víme, co očekávat, lepší grafický kabátek, určitě nějaké novinky a překvapení nebude ani to, že se hra neukáže na PC. Ale co o NFS?
NHL 16 bude představeno už zítra (19.5. 2015), podle všeho se klasicky u EA dočkáme traileru, několika prvních fotek a klidně by se mohl objevit také gameplay nějakého zápasu z vývojářského dema. Co očekávat od NHL 16? To už jsme Vám psali výše. Samozřejmě aktualizovaní soupisky, lepší grafické vymoženosti, vylepšený engine hry a další, zkrátka to už nějaký ten rok známe. Otázkou však je, co nabídne pokračování Need for Speed závodů.

Jak jistě dobře víte, Need for Speed se v roce 2014 vynechalo, v EA věděli, že to chce pauzu, každopádně další díl vyjde už letos a tento čtvrtek má být den, kdy by jsme se měli dozvědět, o čem vlastně další díl bude. Co myslíte vy, dojde na Underground 3, The Run 2 nebo Rivals 2? A nebo půjde o nové odvětví? Ve čtvrtek buďte ready!18.05.2015 15:12:12
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one