Teď už nebudete potřebovat Fraps, FPS ukazatel nově nabízí STEAM BETA

steam logo.png
Steam se pomalu, ale jistě zlepšuje, toho jste si s postupnými updaty určitě všimli sami. K hraní na Steamu již nyní nepotřebujeme několik dalších programů, které zbytečně zatěžují naše počítače. Valve nyní přišlo s novinkou a tou je ukazatel FPS během hraní, jak jej získat máte v článku.
Hráči tuto možnost žádali na Steam Komunitní stránce již dlouhou dobu a Valve konečně vyslyšelo. Jak zobrazení FPS získat? Určitě si musíte stáhnout Steam Beta Client. To uděláte následovně. Ve Vašem klientu si klikněte na Nastavení / Účet - tam už vidíte položku "Účast na beta verzích". Vyberte možnost "Steam Beta Update". Po nastavení této možnosti se Vám Steam restartuje a automaticky se předělá do Beta testování. 

Teď už k nastavení FPS zobrazení. Jděte do Nastavení / Ve hře - tam už zašrtněte položku Show in-game frames/sec (FPS), dejte OK, FPS se Vám nyní bude zobrazovat v malém fontu na levé horní straně.

Hráčům tohle ale nestačí, žádají Steam vývojáře, aby si sami mohli učit pozadí FPS ukazatele, barvu fontu, velikost fontu nebo v jakém vlastně rohu ukazatel chtějí mít.
screen.png
04.01.2015 07:15:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one