Studio TellTale Games je zpět!

TellTale Games.jpg
Středa - 28.8. 2019           Jakub Hergesell

Jak že to je dlouho, co svět šokovala zpráva o krachu oblíbeného studia TellTale Games? Je to necelý rok. A jak se zdá, TellTale Games vstává z mrtvých a snimi i oblíbené herní značky.
V září minulého roku svět šokoval konec studia TellTale Games, které nás roky zásobovalo parádními adventurami jako The Walking Dead, The Wolf Among Us, Batman nebo Game of Thrones. Vývojáři do posledního člověka skončili a že by se někdy vrátili zpět bylo nepravděpodobné, studio zkrachovalo kvůli špatnýmu prodeji svých her. Údajně za to mohla špatná rozhodnutí ve vedení, což se má změnit.

TellTale Games jsou zpět! A to díky LCG Entertainment. Vývojáři se snad dají dohromady a obnoví některé prošlé značky. LCG také prozradilo, že studio TellTale Games vlastní práva na The Wolf Among Us a Batmana. The Walking Dead má zpět Skybound Games. TellTale však pracovalo i na dalších hrách, jako Minecraft, Stranger Things (pár záběrů z nedodělané hry zde) nebo Guardians of the Galaxy. Zapomenout nesmíme ani na neoznámený horor se zombies.

Mimo klasických adventur mohly vzniknout i úplně jiné hry, s realistickou grafickou stránkou a možnostmi. K tomu už se ale nedostali. Každopádně, teď nezbývá než čekat na další informace a hry, které nám TellTale Games ve spolupráci s LCG připraví.28.08.2019 22:28:33
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one