TellTale Games pracovalo i na další zombie hře

TellTale Games zombie game canceled.jpg
Úterý - 25.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Konec studia TellTale Games byl opravdu nečekaný a vskutku smutný. Sympatické studio zkrachovalo a masivně propouštělo. Všechny hry, které byly ve vývoji jsou tak odloženy a asi nikdy nevyjdou.
V sobotu jsme Vás informovali o konci studia TellTale Games, které v posledních letech přineslo epizodické adventury The Walking Dead, Minecraft: Story Mode, Game of Thrones nebo The Wolf Among Us. Studio prý bojovalo dlouhodobě s nízkým prodejem her, což zapříčilo bankrot.

Vědělo se, že TT Games pracovalo i na jiných, již oznámených hrách jako Stranger Things, očekávané The Wolf Among Us 2 nebo dokončení oblíbené série The Walking Dead. Jak se ale nyní ukázalo, ve vývoji byl i další strategický zombie titul, se kterým pomáhal posledních několik měsíců s proceduárními okolnostmi i tvůrce Dragon Age z BioWare. TT Games chtělo něco nového, inovativního, nebyl však čas - studio si toho na sebe vzalo až moc. Ani této hry, která údajně mířila především na mobilní zařízení se nikdy nedočkáme.25.09.2018 07:52:56
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one