Stahujte demo verzi hororu Outlast 2

Outlast 2.png
Red Barrels studio přišlo s překvapením, dnes se v PlayStation Store objevila demo verze hororovky Outlast 2, která vychází až začátkem příštího roku. Na Xbox One a PC se poněkud opět zapomnělo, je však šance, že se během dneška maximálně pár dnů objeví i tam.
Outlast se díky prvnímu dílu z roku 2012 zapsalo mezi nejlepší survival horory vůbec, jde o nejvíce atmosferický horor z pohledu první osoby, který Vás dokáže vylekat až se z toho pose.....

A stejně tak to vypadá s druhým dílem, který nás z léčebny přenese někam na farmu. To už si ale nyní majitelé PS4 konzolí mohou vyzkoušet, demo se totiž objevilo v obchodě, tak stahujte, má pouze 1.5 GB. Zda-li se objeví také na PC a Xbox One je záhadou, my však kontaktovali vývojáře, tak uvidíme.
AKTUALIZACE:

Red Barrels již vydali Outlast 2 demo také pro PC a XONE. Počítačovou verzi najdete pouze na Steamu v digitální podobě. Pozor si však musíme dát také na dostupnost dema, to bude staženo už 1.11. 2016 ze všech obchodů. K dispozici jsou také nové oficiální screenshoty.
4.jpg
2.jpg
1.jpg
3.jpg
6.jpg05.10.2016 01:23:59
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one