SPITE.cz - Soutěž o Xbox 360, hledáme redaktora a lets playera

s1.png
Všechny Vás jako majitel SPITE.cz zdravím. Dnes bych Vás rád seznámil s tím, co nás čeká do pár měsíců. Již brzy si zahrajeme o Xbox 360 verzi s nějakou originální hrou, hledáme redaktora s finančními odměnami a lets playera, více v článku.


Vítám Vás u dnešního informačního článku, kde by jsme Vámrád oznámil nějaké věci ohledně brzké budoucnosti serveru spite.cz.


SOUTĚŽ: Xbox 360

Již brzy můžete očekávat velkou soutěž o Xbox 360. Hrát budeme o krabicové balení v hodnotě necelých 6.000 Kč. Přibaleny budou i 2 originální hry a Kinect 1. Více informací již brzy.


Hledáme redaktora

Jelikož by jsme chtěli novinky více a častěji, rozhodli jsme se udělat konkurz na post redaktora. O čem by měl psát? Vlastně o všem důležitém, co se kolem nás děje a především o PC hrách. Očekáváme velmi dobrou znalost českého jazyka, snahu hledat nové informace a minimální věk 16 let. Časem by jsme v případě kvalitní práce odměnovali penězi. Více již brzy.


Hledáme lets playera

Natačíš rád videa z úplně nových her, ale nemáš je kde publikovat, respektivě nemáš tak velkou návštěvnost na youtube kanálu? Tak se ozvi a možná právě ty se staneš součástí týmu spite.cz. Očekáváme především dobrou komunikaci s námi i ve videu a možnost hraní LIVE, tedy například přes Twitch TV. Minimální věk - 16 let.
03.07.2013 14:53:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one