SOUTĚŽ: Hrajeme o BETA klíče The Division na PC

The Division.png
Po více než půl roce jsme si pro Vás připravili skvělou soutěž o klíče do BETA verze očekávaného The Division ze série Tom Clancy's. Opět Vás nebude čekat nic složitého, prostě "lajknete" obrázek, budete jej sdílet a my vybereme jednoho z Vás. Více info v článku.
Vítejte u další skvělé soutěže, tentokrát o The Division BETA klíče na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

Pokud se chcete zúčastnit soutěže a The Division si vyzkoušet, můžete se zapojit. Stačí Vám jen splnit tyto jednoduché úkoly. Tento odkaz Vás přesměruje do soutěže na našem Facebook profilu, kde se dozvíte více. 

Zatím přesně nevíme, o kolik klíčů budeme hrát, bude jich ale 100% více jak 7, každý z kódů můžete použít buď na PC, PlayStation 4 nebo Xbox One, to už je na Vás, co preferujete. Soutěž začala 16.1. 2016, vyhlášení výherců plánujeme na 25.1. 2016. Pokud plánujete hrát BETU, můžete si ji po aktivaci klíče stáhnout 2 dny před spuštěním - více zde. BETA na XONE začne už 28.1., zatím co PS4 a PC verze až 29.1. 2016. Všechny platformy pak skončí už bohužel 31.1. 2016
Jak aktivovat klíč

Přejděte na oficiální stránku The Division. Tam vyberte prostřední možnost - Redeem Your Beta Code (viz obrázek níže). Kliknete a vyberete platformu, na které si BETU chcete zahrát, tedy PC, PS4 nebo XONE. Potom po Vás stránka vyžádá přihlášení, použijete údaje, které máte na Uplay - Ubisoft účet. Pokud jste přihlášení, pokračujete dále.

Tím jste skončili, nyní Vám dorazí na email zpráva o poděkování atd. Pak už nezbývá než počkat do startu BETA verze. 
HOW BETA.png16.01.2016 18:24:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one