Slavíme 5. narozeniny

Happy b day.png
Vážení uživatelé, před několika dny, přesně 16.2. 2016 jsme oslavili už 5. narozeniny. Chtěli by jsme poděkovat za trpělivost s námi a za výbornou komunitu, kterou u nás tvoříte. Aby ty narozeniny nějak vypadaly, spustíme brzy soutěž o pořádnou věc!
Vážení přátelé, uživatelé a hráči. Všem by jsme chtěli poděkovat za společně strávený čas. 16.2. 2016 to bylo přesně 5 let, co jsme spustili nezávislý herní magazín SPITE.cz. Nikdy bychom nevěřili, že vytvoříme tak skvělou komunitu, jakou zde máme, ať už jde o podporu od Vás nám nebo když se podpoříte/pomůžete mezi sebou. Řeč je ale především o vyhrané soutěži, kde jste nám hodně a dost silně pomohli a ukázala, jak úžasný jste, díky Vám jsme totiž získali servery, doménu a spousty VIP funkcí pro web na 10 let zdarma. Minimálně tedy dalších 10 let budeme pokračovat -  nebo se o to alespoň snažit.

A za to, jací jste, jsme Vám slíbili soutěž, která tady ještě nebyla. Již brzy spustíme soutěž o PlayStation 4 - 500 GB s dvěma hrami, The Division a Far Cry: Primal. Je to největší investovaná částka, kterou věnujeme někomu z Vás. Vše zveřejníme již brzy. Po ukončení soutěže by pak mohly být soutěže pravidelně.

Ještě jednou, děkujeme všem, zůstaňte s námi jsme tu pro Vás, Jakub Hergesell (majitel stránek), SPITE.cz
soutěž.png
  24.02.2016 11:53:38
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one