Skydance New Media by mohlo pracovat na Fantastic Four či Ant-manovi

Když Skydance New Media oznámilo hru ze světa Marvelu, ihned se začalo s pátráním, na čem by mohlo pracovat.

Článek  Sobota - 6.11. 2021
Marvel Skydance New Media.jpg
To, že talentovaná veteránka Amy Hennigová pracuje na nové, singleplayerové AAA hře ze světa Marvelu víme od minulé soboty. Studio ani sama šéfka Hennigová neprozradila na čem přesně se maká, a tak na řadu přišli fanoušci. Někteří jistě víme, že paní Hennigová působila například v Naughty Dog (Uncharted), Electronic Arts či Crystal Dynamics - jsou tu ale lidé, kteří ji sledují podstatně více a tak by mohli aspoň z části odhadnout, na čem by mohla se svým novým týmem Skydance New Media pracovat.

Údajně by mohlo jít o Fantastic Four nebo Ant-Man, tvrdí dva velcí fanoušci komiksových postav Fatman a Marc Bernardin. "Tyto postavy se k Amy Hennigové hodí úplně nejvíc". Během živého vystoupení se do diskuze zapojili také fanoušci Marvelu, kteří v celkem velkém počtu mluvili mimo jiné o postavě Daredevil, ani toho bych nyní nevyloučil.

Bude zajímavé sledovat, s čím Skydance přijdou, osobně bych se přiklonil raději k Daredevil a Ant-Manovi, taková Fantastic Four by nebyla špatná, bál bych se ale další možné kooperační hry, myslím, že Marvel's Avengers bohatě stačí. 

Nicméně o hry ze světa Marvelu není nouze, aktuálně vzniká Spider-Man 2, Wolverine a Midnight Suns, nedavno vyšlo také příběhové Guardians of the Galaxy, které nasbíralo velmi slušné známky.
 Skydance New Media
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
06.11.2021 15:51:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one