Skull & Bones opět odloženo

Pirátská akce Skull & Bones opět nevyjde podle plánu, Ubisoft hru odložil o minimálně další rok. 

Článek  Středa - 12.5. 2021
Když Ubisoft v roce 2017 oznámil multiplayerovou pirátskou akci Skull & Bones, asi nikoho nenapadlo, že na hru budeme po několika odkladech čekat více než 5 let, přičemž původní datum vydání cílil na rok 2018. K tomu ale nedošlo, proč? Ubisoft si pravděpodobně všiml reakcí hráčů, kteří hru přirovnávali k Assassin's Creed 4: Black Flag, a není divu, tvůrci jakoby vystřihli skvěle hodnocené lodní souboje a udělali samostatnou hru. Vzápětí jim ale asi došlo, že tohle stačit nebude, přeci jen hráči byli spokojenější, když mohli loď opustit a jít hledat poklady či zásoby. Že by právě to mohlo za odklady? Budeme moct podobně jako v Sea of Thieves opustit naši loď a plnit úkoly? Vůbec bychom se tomu nedivili.

Od původního data vydání uběhlo několik let a Skull and Bones jsme se měli dočkat v letech 2019 - 2020. Ani k tomu ale nakonec nedošlo, několik zdojů přišlo s informací, že vývoj byl restartován

Ubisoft dnes informoval o uplynulém fiskálním roce a tím následujícím, který začal 1.4. 2021. V něm bychom se měli podle plánu dočkat Rainbow Six: Quarantine, Far Cry 6Riders Republic či The Division: Heartland. Bohužel zde chybí zmíňka o dlouho očekávaném AVATARu od Massive (tvůrci The Division). A i díky zveřejněným plánům bohužel víme, že Ubisoft odložil Skull & Bones na další fiskální rok, tzn., že vyjde nejdříve 1.4. 2022, bohužel ani neočekáváme ukázku na E3 2021.

Výše si můžeme připomenout gameplay záběry.
 Skull & Bones
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
Skull & Bones.jpg
12.05.2021 10:45:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one