Skull & Bones bylo restartováno, projde změnami

Článek  Úterý - 14.7. 2020
Skull & Bones, pirátská akce oznámená na E3 v roce 2017, chtěla původně těžit z velkého úspěchu Assassin's Creed 4: Black Flag, který nebyl dokonalý pouze v případě krásného světa nebo zajímavého příběhu a i na dnes úžasnou grafickou stránkou, ale také velkými lodními souboji. Lodě měly několik možných úprav a vylepšení. Tohle se Ubisoftu opravdu povedlo a právě Skull & Bones bylo postaveno na základech Black Flag.

Vše vypadalo velmi dobře, ještě o rok později, v roce 2018 byly zveřejněny nové záběry ze hry a vypadalo to, že vydání je velmi blízko. Ubi plánovalo hru vydat mezi 2019 až 2020. Od té doby jsme však o hře neslyšeli jediné slovo. Jakoby se po hře slehla zem.

Není divu, že se více než dva roky spekuluje o možném zrušení hry. Naštěstí je to trochu jinak. Po velkém zkoumání stavu hry a změně plánů byli tvůrci donuceni hru kompletně rebootovat. To znamená, že se připravuje od základu znovu avšak s velkými změnami. Prý se nechce podobat sérii Assassin's Creed.

Skull & Bones vyjde nejdříve v Dubnu 2021, nabídne velký otevřený svět a přestaví se na live-service hru, tedy hru, o kterou se tvůrčí celek postará i další roky po vydání. Hráči se mohou těšit na měnící se svět díky nejrůznějším eventům apod. Některé zdroje dokonce tvrdí, že Skull & Bones bude "lepší" Sea of Thieves, to znamená, že se novinka od Ubisoftu přestaví více, než se čeká, pravděpodobně bude možné zakotvit a vylézt, prozkoumávat svět, lootit, craftit a tak dále.

Otázkou zůstává, zda-li Ubisoft zůstane u realistické grafické stránky či se lehce změní. To nám ukáže až čas. Skull & Bones se prý ukáže koncem letošního roku.
    Autor:  Jakub Hergesell, Šéfredaktor a zakladatel SPITE.cz

  Skull & Bones
    

 

Našli jste v článku chybu nebo překlep?
Kontaktujte nás!
Nahlásit chybu v článku
Skull & Bones.jpg
14.07.2020 15:36:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one