Rozdáváme klíče do uzavřené BETA verze The Crew: Wild Run

The Crew Wild Run.png
Závody The Crew od Ubisoftu vyšly na konci roku 2014 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Nečekaně je při vydání, Ubisoft zařadil do kategorie MMO, kde musíte být neustále připojení k internetu a zamezíte tak vydání cracku. Teď ale zpět k hlavní zprávě, máme pro Vás několik kódů.
Během dnešního dne rozdáme několik BETA klíčů na našem Facebooku. Všechny jsou připraveny pro Re-Load na zítřek. Zítra totiž Ubisoft startuje svou další, skoro po roce BETA verzi závodů The Crew: Wild Run. A co že vlastně má být tahle novinka? 

Jde o kompletní rozšíření hry, k dispozici budou například nová auta, monster trucky nebo dokonce motorky. Jde především o jeden velký moto sraz - šampionát. Každopádně to není jediné, na co se můžeme těšit. Ubisoft plánuje i velké zlepšení grafické stránky. Tohle vše si teď budete moct vyzkoušet v uzavřené BETA verzi, pro kterou máme klíče a budeme je rozdávat během dnešního večera.

Jen upozorňujeme, neberte zbytečně klíče v případě, že nemáte dostatečně silný počítač. Musíte splňovat minimálně tyto HW požadavky.

Jak uplatnit BETA KEY na Uplay:
  1. Přihlašte se do klientu Uplay (pokud nemáte, šup sem)
  2. Vlevo klikněte na menu a zvolte Aktivovat Produkt
  3. Po té se Vám začne BETA stahovat a připraví se na zítřejší spuštění14.10.2015 18:09:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one