Rocksteady prý oznámí svou novou hru v pátek

Pondělí - 22.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

To snad není půl rok od vydání posledního dílu Batman: Akrham, co by se na internetu neobjevily spekulace ohledně oznámení jejich další hry, o čem se mluví aktuálně? Rocksteady prý oznámí novou hru v pátek.
My už jsme se báli, že by se letos neobjevila nějaká pořádná spekulace ohledně nové hry studia Rocksteady, které nám v minulosti přineslo několik akčních dílů série Batman Arkham. Že by pracovali na hře se Supermanem, to bylo oficiálně vyvráceno.

Později se však objevily zprávy ještě o pracích na Batman: Court of Owls nebo DC Arkham Universe, k žádnému takovému oznámení ale nedošlo. 

Nyní se na internetu objevil obrázek (teaser), který láká na oznámení hry Outlaws už na tento pátek (26.4. 2019). V popisku se objevilo, že hra by měla být live-servises hrou, což znamená kooperace a celkově online hraní, ve hře bychom měli lootit, měli mít na výběr z několika postav jako je například Ra’s Al Ghul nebo Green Arrow. Vydání hry se údajně plánuje na začátek roku 2020 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Nelze přehlédnout také logo Epic Games, což naznačuje jediné, vydání digitální PC verze pouze na Epic Store.

Už v pátek se dozvíme, zda-li jde o pravdivé informace.
warner bros.jpgRocksteady.jpg
22.04.2019 15:46:37
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one