První zajímavosti o MAFIA 3

MAFIA 3.png
Včera jsme se konečně dočkali oznámení Mafia 3. Nic o hře jsme se však nedozvěděli, tvůrci z 2K Games pouze informovali, že si máme počkat na 5.8. 2015, kdy se Mafia 3 ukáže na Gamescom 2015. Lidé ve světě jsou ale akční a něco pro nás zjistili, čtěte dále.
2K včera neprozradilo vůbec nic, dokonce ani jediný střípek o tom, kdy by se mohl děj odehrávat. Na to jsou tady ale nadšenci hry, kteří mají zároveň nějaké znalosti ohledně aut nebo prostředí. Ti tvrdí, že auta, které na obrázku vidíme jsou z let 1969 až 1971, podle všeho můžem vidět úplně v pravo Mercury Comet nebo Pontiac Catalina. Dalším autem je nejspíše Chevrolet Chevell. 

Čeho si ještě můžeme všimnout, jsou podivné hrbolky ve vodě, jsou tři. Ale pozor, nejedná se o kameny, ale hřbety krokodýlů, to znamená prostředí někde kolem Texasu nebo Floridy. Jsou však možné i další místa v USA, kde se krokodýl nachází. Jednou z dalších zajímavostí, pokud se porádně podíváte jsou postavy, jsou čtyři, přehlédnout ale nesmíte ani pátou, která klečí, otázkou je, kdo by mohl být, ta klečící postava?

Už 5.8. 2015 začíná Gamescom 2015, kde se #Mafia 3 předvede včetně traileru.
maf.png29.07.2015 14:07:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one