První video, obrázky a informace z čerstvě oznámeného GRID: Autosport

grid autosport.png
Další díl do série GRID ponese podtitul Autosport. Vyjde bohužel pouze pro PC a staré konzole a finálně vyjít by měl už koncem července 2014. Oznámení a první detaily se sice měly objevit až 24.4., ovšem dnes už se vydoluje snad všechno možné. Mrkněte na první info a galerii.
I když #GRID 2 nevypadal vůbec špatně, pořád tomu něco chybělo, auta a fanoušky jste měli vlastně za nic, skoro jste se nemuseli ani snažit a hele, máme další káru za milióny. Tohle už by se v GRID: Autosport nemělo stát, prý půjde o nejlepší a největší díl série. Auta budou lépe rozpohybována a dokonale prověří schopnosti nás, závodníků. Chybět nebude ani pohled z kokpitu, což mimochodem ukazuje i záběr v první traileru níže. 

GRID: Autosport nabídne až 100 různých tratí v několika lokalitách po celém světě. Vyzkoušíme si 4 různé druhy závodů, kde nebudou chybět například dlouhé noční závody. Dozvěděli jsme se také, že stránka RaceNet poskytne statistiky pro multiplayer včetně různých událostí, jako jsou týdenní velké závody a další parádní věcičky.

A co že nám při těchto informacích chybělo? Oznámení konzolí pro next-gen PS4 a Xbox One. To ale třeba později nebo 24.4. 2014. 
#GRID: Autosport vychází 27.6. 2014 pro PC, PS3 a X360
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
01.05.2014 11:52:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one