První informace o Assassin's Creed: IV + první screen

asssassins creed iv screen.png
To, že vyjde nový Assassin's Creed již nějakou dobu víme. Officiálně to potvrdil Ubisoft hned po vydání Assassin' Creed®: III. Teď ale vyšly nové informace ohledně IV dílu "možná" můžeme vidět i první screen a plakát s celým názvem pro AC: IV.


Dnes (27.2. 2013) by měl Ubisoft představit novinářům z Londýna plakát, na kterým bude nový hrdina s nějakou informací. Serveru Kotaku se ale podařilo něco velkolepého. Získali plakát, který chce Ubisoft dnes ukázat. Co na Plakátu vlastně je?
plakat.jpg
Na plakátu můžete jasně vidět, že nový Assassin's Creed: IV by měl mít podtitul Black Flag. Na obrázku jsou piráti a nejspíše nový hrdina, to teda vyvrací vše co se dříve povídalo o nové postavě, kterou bude hrát žena.

Informace na různých zahraničních serverch říkají, že se vše odehrává mezi 17. - 18. století v Karibiku na mnoho ostrovech včetně Jamajky nebo u Baham.

Na víc se dozvíme také to, že hlavní hrdina nebude Connor, ale otec Haythama Kenwaye (otec Connora otce). Jmenovat se bude Edward Kenwaye

Tento plakát by se měl ukázat už 4.3. 2013 a bylo potvrzeno, že vyjde na PC, X360, PS3, X720 a PS4. Podle prohlášení Ubisoftu nový Assassin's Creed vyjde někdy na podzim-zima, vyloučeno není ani maximálně březen 2014.
.
76038.jpg
27.02.2013 10:12:22
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one