Project CARS opět odloženo až na rok 2015

pc.jpg
Project CARS odloženo, kolikrát jsme tuhle větu už slyšeli? Minimálně pět krát. Důvodů k odkladu hry má však tvůrči celek z Slighty Mad Studia více. Přečtěte si v článku, jako důvody změnily datum vydání + vývojáři oznámili nový datum vydání, snad už opravdu finální.
Project CARS, patří rozhodně mezi nejočekávanější hry a asi nejočekávanější závodní hru vůbec. O prvním odkladu jste mohli slyšet už v roce 2012, kdy vývojáři oznámili vydání až na rok 2013, dále se sliboval rok 2014 a to hned několik různých dat, teď, po nějakém tom měsíci tu máme další odklad. A důvod? 

Hra má stále lehčí nedostatky, s kterými se vývojáři chtějí poprat co nejvíce to půjde. Chtějí prý vydat tu nejlepší závodní značku, která lidi bude bavit dlouhé roky, chtějí 100% vyladit grafiku, fyziku, ale i další důležité body. 

Druhý důvod už zní trošku více rozumně, Project CARS byl oznámen na Listopad 2014, ovšem v ten samý měsíc vychází také Call of Duty: Advanced Warfare, Far Cry 4, Assassin's Creed: Unity, Dragon Age: Inquisition a především konkurect od Ubisoftu - The Crew

Project CARS tak bylo odloženo na Březen 2015.19.10.2014 17:04:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one