Připravovaná MMO hra Crowfall vydělala na KickStarteru 800 tisíc dolarů za 4 dny

crowfall.png
O připravované MMO hře CrowFall jsme Vám ještě nepsali, vlastně nebylo co a nebylo kdy. Její oznámení přišlo před několika dny a bylo velmi "nenápadné". Tvůrci se pokusili před 4 dny prosadit na KickStarteru a vydělat 800 tisíc dolarů, no podařilo se jim to dříve, než mysleli.
Tohle asi nečekali ani samotní vývojáři hry. Kampaň na KickStarteru zahájili přesně před 4 dny, kde požadovali 800 tisíc dolarů na celkový vývoj hry. Zda se, že ale hra dostane minimálně jednou tolik, 800 tisíc dolarů totiž vydělala za pouhé 4 dny a ještě jí do konce zbývá dlouhých 26 dní. 

Hru vytvářejí tvůrci a autoři her například Star Wars: The Old Republic, The Sims, Wizard 101 nebo Ultima Online. Zkušenosti s MMO tedy mají dostatečné. 
O hře toho zatím moc nevíme přesto, že se snažili tvůrci vypsat vše důležité, zkráceně Vám však povíme, že CrowFall budete ovládat dost strategicky a jak vše vyřešíte bude zcela na Vás. Čeká nás samozřejmě kampaň, kde budem všichni proti všem. Chybět nebude ani měnící se prostředí, bude mrznout, po druhé pálit slunce - viz obrázek výše. 

A pozor, všechny ukázky, které nyní můžeme z Crowfall vidět jsou pouze ilustrační, pokud hra vydělá na KickStarteru více jak milion (k čemuž už nemá daleko) tak dostane zcela lepší kabátek, FX efekty a spousty dalších věcí, vše samozřejmě záleží na penězích

Jaké věci nás čekají se můžete dočíst na oficiální kartě KickStarteru.
CrowFall vychází na konci roku 2016
27.02.2015 15:40:59
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one