Prezident Xboxu odchází do jiné společnosti

d1.png
Nový Xbox nezačal a nepokračuje vůbec dobře. Když v květnu, kdy byl Xbox One po prvé představen, to on byl její hlavní tváří, stejně tak při tvorbě starého Xboxu 360 a Kinectu. Proč Don Mattrick odchází? Máme několik typů, čtěte dále.


Vše to začalo už na začátku, když prezident Don Mattrick prohlásil, že kdo nechce být připojen k internetu u nového Xbox One, at si pořídí starý Xbox 360 a hraje na něm. V Microsoftu pracovat déle jak 6 let a nyní odchází do Zynga, specialisti na sociální hry.

Představení Xboxu se od začátku nedaří, když po velkém neúspěchu v předobjednávkách přistoupil Microsoft na to, že DRM ochranu stahuje, lidé se místo aby byli nadšení čílili ještě více. Proč to Microsoft neudělal hned, když to tak jednoduše lze udělat. 

Podle všeho to byl nucený odchod, arogance a nepovedené předsravení jej donutilo jít zkrátka pryč. Ted nechá na nějakém kolegovi, aby se snažil Xbox One dostat nahoru. Jen připomínáme, že Xbox One je někde na 70. příčce v předobjednávkách a jeho hlavní konkurent PlayStation 4 na 4. místě.
.
02.07.2013 06:50:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one