Představujeme Vám off-road hru SpinTires

SpinTries.png
Představujeme Vám #SpinTires, off-road hru, kde závodíte opravdu s velkými náklaďáky a kamióny. Tvůrci říkají, že žádná cesta nebude stejná, i když je pojedete několikrát. Na cestě máte jen auto a kompas. Hráli jsme demo a máme ho i pro Vás.
Hru vytváří Oovee herní studio. Snaží se o to, aby pořádný off-road byl opravdu off-road. Oovee vytváří simulator, kde se od džípů po pořádné nákladní auta můžeme vyřádit ve velkých bažinách, vodě a další. Vidět můžete také video níže.

Hru jsme sami zkoušeli, tvůrci mají demo verzi ke stažení, který toho moc neukáže, nevyberete si auto nic, ale projet džípem se můžete a vyzkoušet si tak na "vlastní kůži" jak tento simulator funguje, a on opravdu funguje, nebyla cesta, kde bych nezapad, umění je potom vyjet. Každopádně nedoporučujeme zapadnout do velkých děr, demo verzi chybí možnost "restartu" mapy. 

Stahujte DEMO verzi SpinTires


Velikost: 96 MB
#SpinTires vychází začátkem roku 2014. Teď už je ale jen na Vás, zdali hře pomůžete k tomu, aby se prodávala na Steamu a nebo můžete přispět vývojářům nějakým tím dolarem na KickStarteru.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpgcomments powered by Disqus
20.10.2013 21:18:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one