Představujeme Vám novou survival hru This War of Mine

war.png
Dost parádní a velmi nadějný kousek se snaží udělat studio 11 bit, kteří dělali například strategii Anomaly. Před několika desítky hodinami totiž představili survival válečnou hru, kde překvapivě nebudeme hrát za vojsko, ale přeživší s celou partou lidí. Přežijete? Něco o hře čtěte v zajímavém článku.
V nové survival hře, která přišla bez nějakého upozornění od studia 11 bit si zahrajeme za jednoho z mnoha přeživších ve válce. Kolem Vás se bude všude střílet a na Vás bude to nejtěžší, přežít. Postarat se budete muset ale i o několik dalších lidí, které půjdou s Vámi nebo je cestou potkáte a budou na Vás spoléhat. 

Ve strategii The War of Mine budete muset být ve střehu ve dne i v noci, noc ale bude více bezpečná, přes den na Vás můžou číhat snipeři a jiná skoro neviditelná zbraň. Noc bude dobrá především pro hledání zásob jídla a pití. Cesta městem Vám může přichystat nečekané události, občas pomůžete a darujete jídlo s pitím, někdy kvůli bezpečí většiny musíte obětovat jednoho z mnoha lidí. 

Hra je dle skutečných událostí a vyjít by měla pro PC, další platformy známy nejsou. Vidět můžete také první video. 

#The War of Mine vychází ještě někdy letos.
13.03.2014 19:30:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one