Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Představení sci-fi hry Destiny

destiny.png
Další titul, který vyjde i na konzole next-gen. Výrobce Bungie představil svůj úplně nový sci-fi titul v kterém budem cestovat mezi planetami, k dispozici bude i měsíc nebo naše země. Celý děj se odehrává o 700 let od této doby a země je na šrot, zbylo poslední město.


Destiny vychází na PS3, PS4, X360 a XBOXD a nyní se probírá i PC verze, proto Vám o hře povíme více. 

Hra nám nabídne cestování mezi planetami. Vydat se budeme moci například na Mars, Jupitern, Saturn, Měsíc nebo Zemi, která je v troskách a u konce. Například v městě Chicago jsou nyní rozsáhlé bažiny a celkově na Zemi zůstalo poslední město, které je na pokraji sil. Konzolisti by mohli hrát všichni spolu, tím myslíme PS3 a X360 na jednom serveru. O next-gen konzolích neřekli nic. 

Na výběr bude několik ras, vytvořit se budeme vzhledově vlastní postavu s velkými možnostmi. Hned jak se dostanete do hry, zaměříte se na obrovský měsíc, ovšem zdání klame, jedná se o mimozemskou loď. Tato loď ale neškodí, naopak pomáhá už tak rozsekané Zemi, na kterou útočí jiní mimozemšťané. Vše ale zavinili lidé, kteří vyvinuli dráhu, přes kterou můžeme cestovat mezi planetami. Naším úkolem bude zachránit Zemi, kde budeme mít neuvěřitelně mocné schopnosti a velký výběr zbraní.
18.02.2013 11:06:19
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one