Pracuje Ubisoft na The Division 2?

The Division.png
Středa - 27.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Vydání The Division v roce 2016 mělo být velké BOOM, prodeje byly vysoké, přesto hru po pár měsících přestalo hrát 3/4 hráčů. Plánuje se tak pokračování?
#The Division bylo jednou z nejočekávanějších her Ubisoftu. Bohužel hra nevyužila tak velký potenciál a ztratila po pouhých pár měsících většinu hráčů, životnost tak do dnes držejí neustále aktualizace zdarma. Otázkou tak zní, udělá Ubisoft pokračování? Na to se zeptalo zahraniční IGN výkonného ředitele Massive Entertainment. 
"Myslím, že jde o skvělou a úžasnou značku, která má tolik potenciálních příběhů. Existuje tolik obsahu, který se do The Division nevešel. Je spousty místa pro pokračování."David Poleldt
Hru v tyto chvíle hraje stále tisíce hráčů, Massive tak budou The Division držet při životě co nejdéle, a zatím se to daří, každý nový update hře pomůže a posune ji na lepší úroveň. Zároveň můžeme vzhledem k odpovědi ředitele Massive počítat s pokračováním Divize.

Každopádně nesmíme zapomenout ani na AVATAR, který též vytváří Massive pro Ubisoft, jde o prioritní titul, ten však vyjde až za několik let. 27.12.2017 11:32:53
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one