Pracuje se na novém Duke Nukem ?

duke nukem 2013.png
Po celkem neúspěšnén vydání posledního dílu Duke Nukem se objevují informace, že výrobce, který serii Duke Nukem v roce 2010 již pracuje na novém díle, je to pravda? Víme více.


Duke Nukem už má za sebou několik vydání her. Ovšem ten poslední (vytvářený jinou společností, která to v roce 2010 odkoupila) nebyl až tak úspěšný, jmenoval se Duke Nukem: Forever

Ohlasi od uživatelů, světových magazínu byly ve většině negativní, zkrátka hra dostala podprůměrné hodnocení a společnost dala návrh hráčům, aby sami řekli, co by změnili a že podle toho, jaké názory jim lidé napíší, se zařídí.

Společnost sama potvrdila pro jeden zahraniční magazín, že další díl by chtěla a těší se na to, jeslti vůbec bude. Jeden nejmenovaný zdroj ovšem uvedl, že Gearbox Software už na novém díle pracuje. Borderland 2 je nyní dokončen a čeká na datum vydání,  Aliens: Colonial Marines je ve více jak hotovém stavu, ten vychází v roce 2013 a BIA: Furiors 4 pracuje druhá polovina společnosti.

Podle tipů a spekulací se hra již nebude jmenovat Duke Nukem, dostane nový název, každopádně jsou to všechno neověřené informace. A co vy, chtěli by jste další díl Duke Nukem ? :) Napište do komentářů.
.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7207"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Nechci nic říkat, ale slovo hned na začátku "Ohlasi" vysloveně bije do očí..
za pokus by to stalo at se predvedou
14.09.2012 18:13:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one