Poslední důležité informace o BETĚ The Division

The Division.png
Uzavřený beta test se pomalu, ale jistě blíží. Hráči Xbox One se dočkají už 28.1., zatím co PlayStation 4 a PC verze o den později (29.1. 2016). Kdy končí a jak velkou mapu už víme, ale dnes jsme se dozvěděli, jaký bude nejvyšší level nebo kolik toho bude oproti alphě nového.
Dnes jsme se oficiálně od Ubisoftu dozvěděli nové věci ohledně uzavřeného beta testu. Pravděpodobně jsou to také ty poslední informace, které jsme se mohli dozvědět. Známe už velikost mapy, jak graficky vypadá na všech platformách nebo kdy začíná a končí.

Teď už ale také víme, že maximální level bude 8. Počet jazyků ve hře, tedy minimálně těch textových bude 5 a to anglické, italské, španělské, německé nebo japonské. Ubi také informují, že udělali hned několik změn od alphy. Za prvé, opravili prý více jak 10.000 bugů, ke kterým patří například "nadnášející" se zbraně, problikávání textur a další. Změněno ale bylo také uživatelské rozhraní (je lepší a přehlednější), další úpravy se týkali například zbraní a jejich dmg nebo síla "botů".26.01.2016 17:36:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one